Spotkania z Wolontariuszami Europejskimi

• 2016-12-16 14:14:50
  • Gimnazjum,

W imieniu opiekuna oraz grupy projektowej serdecznie dziękujemy Państwu za oddane głosy w konkursie, do którego zgłosiliśmy projekt gimnazjalny pt. Spotkania z Wolontariuszami Europejskimi

Poniżej link do opisu tej inicjatywy.

Spotkania z Wolontariuszami Europejskimi

W ramach projektu organizowane są wizyty młodych wolontariuszy obcokrajowców w szkole, podczas których odbywają się prelekcje i zajęcia konwersacyjne w języku angielskim. Dodatkowym zadaniem grupy projektowej jest przeprowadzenie wywiadu oraz przygotowanie animacji i poczęstunku nawiązujących do kraju pochodzenia wolontariusza.
W konkursie do zdobycia jest nagroda w wysokości 2tyś zł, która w razie wygranej w całości zostanie przeznaczona na realizację projektu.

Za każdy oddany głos dziękujemy w imieniu grupy projektowej
(Pauliny Kosakowski, Julii Pendowskiej, Julii Rohde, Pawła Fusowskiego; opiekun: Mariusz Królikowski)